ATV ekranlarına yayınlanan ve reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3 hafta aradan sonra ekranlara muhteşem bir dönüş yaptı. Senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'in yazdığı, baş rollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Yunus Emre Yıldırımer, Meryem Uzerli, Ozan Akbaba, ve Tarık Ünlüoğlu'nun paylaştıkları devlet ve mafya konulu ATV'nin sevilen dizisi 54. bölümüyle severlerini ekranlara kitledi. İşte o ayrıntılar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan muhteşem dönüş

ATV ekranlarına yayınlanan ve reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3 hafta aradan sonra ekranlara muhteşem bir dönüş yaptı. senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'in yazdığı, baş rollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Yunus Emre Yıldırımer, Meryem Uzerli, Ozan Akbaba, ve Tarık Ünlüoğlu'nun paylaştıkları devlet ve mafya konulu ATV'nin sevilen dizisi 54. bölümüyle severlerini ekranlara kitledi. İşte o ayrıntılar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan muhteşem dönüş

ATV’in sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonun 27 Aralık 2016'dan bu güne yayınlanmayan 54. bölümü ile ekranlara geldi. İkinci sezona farklı bir giriş yapan dizi, izleyicilerini şaşırttı.

REYTİNGLERDE ZİRVEDE

Dizinin yönetmeni Onur Tan ve senaristleri Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'in yazdığı, hazırlık aşamasında sinyallerini verdiği değişimler, önceki bölümlerden farklı bir Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz olacağını dile getirmişti.

Yeni sezonda akıl oyunlarının devreye girdiği, sadece ateşli silahlarla değil stratejik hesaplarla da ilerleyerek Masayı birliten tutma hedefinde olan bir Hızır Çakırbeyli izleyicilerin karşısına çıktı. Yeni karakter (Suzi - Meryem Uzerli), stratejik ve eğlenceli sahneleri, yeni mekânları ve kostümleriyle izleyicilerinden tam not alan dizi #EDHO etiketi ile yayın saati boyunca Twitter’de birinci olarak sosyal medyada en çok konuşulan konulardan olmayı başardı.

Somera’nın verilerine göre 24 Ocak 2017 günü rating oranlarıyla sosyal medyaya damga vuracağa benziyor. Uzun süre Türkiye gündeminde ilk sırada yer alan #EDHO etiketi aynı zamanda atılan milyonlarca tweet ile Dünya’da en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

REYTİNGLERDE ZİRVEDE

Yayınlandığı günden bu yana reytinglerde zirveden inmeyen dizi yerini kimseye kaptırmacağa benziyor. En yakın rakibine büyük fark atan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Salı gününün zirvesinde yer almaya devam ediyor. 

Gidişi sessiz, dönüşü muhteşem olan bir adet Meryem Uzerli

Gidişi sessiz, dönüşü muhteşem olan bir adet Meryem Uzerli

Beklenen yeni bölüm nihayet geldi, salı gününün iddialı dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dile kolay ikinci sezonuna başladı, her zamanki gibi de aksiyonu bol bir bölüm çıkartmışlar maşallah, büyük bir zevkle izledik bizler de. Şahsen tek kelimeyle bayıldım.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Ünal Kaplan’ın uzun zamandır sözünü ettiği Suzi bir görevi tamamlamak üzere Türkiye’ye gelir.

Hızır yalnızca kendine değil, devlete de düşman olan güçlere çok yaklaşmıştır. Özkan'ın elindeki önemli dosyalara da ulaşabilirse işi bir hayli kolaylaşacaktır. Masa, kaosun son bulacağı inancıyla nihayet bir kez daha toplanır. Bu durum en çok Ünal Kaplan'ı tedirgin edecektir. Hızır ise bu toplantıyı üstlerine oynanan oyunu bozmak, net bir adım atmak üzere talep eder. Hainin kim olduğu artık bellidir ve eller bu kez onun ölümüne kalkacaktır. Ünal Kaplan'ın uzun zamandır sözünü ettiği Suzi bir görevi tamamlamak üzere Türkiye'ye gelir. Ayağının tozuyla yaptığı eylem, ziyareti süresince epey can yakacağının sinyallerini verir. Meryem'in çağrısı Hızır'ı eve geri döndürür. Diğer bir güzel haber de bir Çakırbeyli'nin daha aileye katılacağı haberidir. Tüm bu güzel gelişmelerden sonra evde bir bayram havası olması gerekirken yaşanacaklar buna engel olacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan muhteşem dönüş

ATV’in sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  27 Aralık 2016'dan bu güne yayınlanmayan 54. bölümü ile ekranlara geldi. Üçüncü sezona farklı bir giriş yapan dizi, izleyicilerini şaşırttı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. Son Bölüm Tamamı Full İzle! (25 Ocak Salı 2017)

ATV’in sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. Son Bölüm Tamamı Full (25 Ocak Salı 2017) izlemek için tıklayınız...Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları