İngiltere Milli Takımı ve Tottenham'ın Yıldız futbolcusu Dele Alli ve iç çamaşırı modelliği yapan Ruby Mae , muhteşem evlerinin yanında eş değiştirme partilerinin de yapıldığı bir randevu evi olduğunu öğrendi. Günün her saati hareket halinde olan ev ve çevresi yüzünden zor günler geçiren oyuncunun ne yapacağı ise merak konusu.

DELE ALLİ KİMDİR?

2 Şubat 2015 senesinde Milton Keynes Dons takımından Tottenham'a 5 Milyon Pound'a 5.5 senelik imza attı ardından tekrar aynı takıma kiralık olarak gönderildi. 11 yaşında Milton Keynes'te futbola başlayan Alli, 16 yaşında ilk defa A takım forması giydi. John Fashanu'nun ısrarlarına rağmen Nijerya forması giymedi. İngiltere'yi U17-18 takımlarında temsil ettikten sonra 2014 senesinde U19 takımında oynadı. 17 Kasım'da Roy Hodgson tarafından Fransa milli takımına karşı oynadı ve jeneriklik bir gol kaydetti.

RUBY MAE KIMDIR?

RUBY MAE KIMDIR?

Tottenham’ın genç yıldızı Dele Alli, şimdilerde kız arkadaşıyla da sıkça gündeme geliyor. Yeşil sahalardaki büyük potansiyeliyle kısa sürede kendi fark ettiren Alli, şimdilerde iç çamaşırı modelliği yapan Ruby Mae ile dolu dizgin bir aşk yaşıyor.

DELE ALLİ'NİN İNANILMAZ HAYATI

Dele Alli'nin annesinin 4 çocuğu var ve bu çocukların hepsi ayrı babadan. 4 evliliği de birer hafta sürmüş. Sadece tek çocuğu  Alli ile beraber yaşamaya başlamış. Okuldaki hocaları Alli için devamlı olarak annesine şikayette bulunmuş. Annesi hakiki bir alkolik ve hastane tarafından yardım görmeye başlamış.

FİLM GİBİ BİR SERÜVEN

Annesi oğluna bakamayacağını anladığı anda Alli'yi son çare olarak  yakın bir arkadaşının akrabalarına evlatlık olarak vermiş. Hiçbir annenin kolay kolay yapamayacağı bu kararı alırken doğru mu yapmiş yanlış mi bilemem fakat genç bir yeteneğin kaybolmamasına neden olduğu için takdir edilecek bir karar almış. Bugün Euro 2016 senesinde İngiliz milli kadrosunda olmasına garanti gözüyle bakılan Dele Alli'nin hikayesi burada bitmiyor. Henüz 18 yaşında olan Alli kimsenin bırakın yaşamayı sokağından geçmeye korktuğu Milton Keynes'in arka sokaklarından bugüne gelmiş. Önce annesinin kararı ve evlatlık verdiği ailenin Dele Alli'ye kendi çocukları gibi bakması onu bu günlere getirmiş. Babası maddi durumu çok iyi olan bir inşaat firmasının sahibi.

MENAJERİ ÜVEY BABASI

Onu evlatlık olarak alıp büyüten ve bugünlere getiren üvey babası Alli'nin menajerliğini yapıyor. Annesinin çok acı olmasına alkolü yenemeyeceğini anlayarak evladını başka bir aileye vermesi kolay bir iş değil.

NİJERYALI BABA TEXAS'TA

Dele ailesinden hiç ayrılmamış ve onları devamlı olarak ziyaret edip maddi olarak yardımda bulunmuş ve bu yardıma hala devam ediyor. Nijeryalı babası şu anda Texas'ta yaşıyor ve Alli ile devamlı olarak görüşüyor. Alli'yi evlatlık olarak büyüten ailenin babası kendi işini yapan bir insan.

SWINGER NEDIR, NASIL YAŞANIR?

Swinger kelimesinin ilk anlamı, “Hayatın tadını çıkaran ve hızlı yaşayan kimse”dir. Ancak günümüzde bu kelime  Eşlerini paylaşan / değiştiren anlamına geliyor.

Türkiye'ye de son zamanlarda sıkça duyulan bir kelime olan Swinger, kısaca çiftlerin birbirleri arasında eşlerini değiştirerek cinsel fantazilerini gerçekleştirmesidir. Swinger ilişkilerde, çiftlerden her iki tarafın da gönüllü olması esastır. Çiftler özel Swinger Club'lar ya da sanal ortamlarda bu fantaziyi yaşamak isteyen çiftlere özel sayfalarda tanışıp, anlaşarak görüşürler. Çiftler arasında gizlilik en önemli kuraldır. Duygusal etkileşimlere kapalı bir cinsel aktivitedir. Çiftler, genelde sıradanlaşan ve heyecanını yitiren seks hayatlarını canlandırmak için Swinger ilişkiyi denerler.

Sanal ortamda Swinger

Swinger Clubleri yakında olmayan veya gitmek istemeyen çiftler icin sanal ortam idealdir. Sanal ortamda bir çok Swinger Siteler açılmıştır. Bu gibi sitelerde çiftler kendine uygun çiftler arayabiliyorlar. Dileyen çiftler önce sanal ortamda kamera kkarşısında paylaşımalrda bulunuyorlar. Daha sonra ise her şey konuşulduğunda ve anlaşıldığında buluşma gerçekleşiyor. 

Her grup seks swinger parti değildir ama her swinger bir grup sekstir.

İÇ ÇAMAŞIRI MODELİ RUBY MAE

İÇ ÇAMAŞIRI MODELİ RUBY MAE

İÇ ÇAMAŞIRI MODELİ RUBY MAE

İÇ ÇAMAŞIRI MODELİ RUBY MAE

İÇ ÇAMAŞIRI MODELİ RUBY MAE

İÇ ÇAMAŞIRI MODELİ RUBY MAE

İÇ ÇAMAŞIRI MODELİ RUBY MAE

İÇ ÇAMAŞIRI MODELİ RUBY MAE

İÇ ÇAMAŞIRI MODELİ RUBY MAE

İÇ ÇAMAŞIRI MODELİ RUBY MAE

İşte Dele Alli hakkında bilmeniz gereken 7 bilgi!

İşte Dele Alli hakkında bilmeniz gereken 7 bilgi!

Dele Alli’nin bu sezon İngiltere Premier Lig’deki ilk sezonuydu. Geçtiğimiz maçta yaptığı hareketle 3 maç ceza alan genç oyuncu böylece sezonu kapatmış oldu. Ligde 33 maçta forma giyen Alli, 10 gol atıp 9 da asist yaptı. Gelin şimdi hep beraber Dele Alli’yi daha yakından tanıyalım.

Dele Alli koyu bir Liverpool taraftarı!

Dele Alli  koyu bir Liverpool taraftarı!

Dele Alli her ne kadar Tottenham formasıyla boy gösterse de koyu bir Liverpool taraftarı ve Steven Gerrard hayranı. Geçmiş yıllarda katıldığı bir röportaja Steven Gerrard’ın giydiği ayakkabılarla gelmiş ve ayakkabıyla alakalı soruya “Sadece Steven Gerrard ne giyerse ben de onu giymeye çalışıyorum.” şeklinde cevap vermiştir.

Dele Alli aslında zor bir çocukluk geçirdi!

 Dele Alli aslında zor bir çocukluk geçirdi!

Dele Alli’nin annesi, çocuğu 13 yaşındayken alkol sorunları olduğu için onu yurda vermiştir.

Euro 2016’da İngiltere’nin genç kadrosunun en önemli oyuncularından biri Dele Alli

Euro 2016’da İngiltere’nin genç kadrosunun en önemli oyuncularından biri Dele Alli

Babası Nijeryalı olan Dele Alli’nin milli takım olarak Nijerya’yı da seçme hakkı bulunuyordu. Bunu bilen Nijeryalı tenis oyuncusu John Fashanu, onu Nijerya’yı seçmesi için ikna etmeye çalıştı ancak başarılı olamadı, Alli İngiltere’yi seçti ve şüphesiz ki Alli, Euro 2016’da İngiltere’nin genç kadrosunun en önemli oyuncularından biriydi.

Dele Alli 47 dakikada araba sürmeyi öğrendi

 Dele Alli 47 dakikada araba sürmeyi öğrendi

Dele Alli için araba sürmeyi öğrenmek için gittiği ilk kursta işler çok da iyi gitmemişti. O da başka bir kursa gitti ve ehliyet sınavından 6 saat önce sadece 47 dakikada araba sürmeyi öğrendi.

En iyi arkadaşı Eric Dier

En iyi arkadaşı Eric Dier

Tottenham orta sahasının en önemli 2 oyuncusu olan Eric Dier ve Dele Alli aynı zamanda çok da yakın arkadaşlar. Saha dışındaki arkadaşlıkları saha içine de yansıyor ve bu da en çok Tottenham teknik direktörü Mauricio Pochettino’yu sevindiriyor. Alli, İngiltere’nin Almanya’yı 3-2 yendiği maçtan sonra katıldığı bir röportajda Eric Dier’ı arkadaştan ziyade abisi gibi gördüğünü söyledi.

İlk maçı onun için adeta bir rüyaydı!

İlk maçı onun için adeta bir rüyaydı!

Dele Alli, Tottenham formasını ilk kez giydiği maçta Real Madrid’e karşı oynadı. 1 sezon önce İngiltere 2. Lig’de oynayan bir oyuncu için bunun ne kadar büyük bir olay olduğunu anlatmamıza gerek yok sanırım.

Alli'nin Müzik uyumu!

Tottenham TV’nin bir projesi için müzik videosunda Lamela, Walker ve Dier ile birlikte kamera karşısına geçen Alli, top ile yaptığı güzel hareketler ile top hakimiyetinin ne kadar iyi olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları