Recep İvedik 5 2017 fragmanı Recep İvedik'in vizyona gireceği tarih belli oldu. Şahan Gökbakar’ın hem başrolünü üstlendiği hem de senaryosunu kardeşi Togan Gökbakar’la birlikte yazdığı “Recep İvedik 5”ten ilk görüntüler ortaya çıktı. Serinin takipçilerinin merakla beklediği filmde Recep İvedik bu kez bambaşka bir yönünü gözler önüne seriyor.

Recep İvedik 5 2017 fragmanı Recep İvedik'in vizyona gireceği tarih belli oldu

Recep İvedik 5 fragmanı Şahan Gökbakar tarafından yayınlandı. Son olarak 2014 yılında vizyona giren Recep İvedik 4 ile yaklaşık 7,5 milyon gişe rakamına ulaşarak Türk sinema tarihinin en çok izlenen filmine imza atan Şahan Gökbakar, serinin yeni filmi Recep İvedik 5 ile hayranlarıyla buluşuyor. Recep İvedik 5'in konusunu, mahalle sakinlerinden İsmet'in vefatının ardından ailesine taziyeye giden Recep ve arkadaşları, kederli ailesinin bir isteği olup olmadığını sormuştur. Evin hanımının kocasının yarım kalan işinin tamamlanması isteği oluşturacak. İşte Recep İvedik 5 fragmanı ve filmle ilgili bilgiler.

Recep İvedik 5 2017 fragmanı Recep İvedik'in vizyona gireceği tarih belli oldu

Recep İvedik 5 2017 fragmanı Recep İvedik'in vizyona gireceği tarih belli oldu

Şahan Gökbakar'ın Recep İvedik serisi 5. filme devam ediyor. Son olarak 2014 yılında vizyona giren Recep İvedik 4 ile yaklaşık 7,5 milyon gişe rakamına ulaşıp, Türk sinema tarihinin en çok izlenen filmine imza atan Şahan Gökbakar, serinin yeni filmi ‘Recep İvedik 5’ ile 16 Şubat’ta hayranlarıyla buluşuyor. Çamaşırhane Film yapımcılığında vizyona girecek olan Recep İvedik 5’in yönetmenliğini yine Togan Gökbakar üstlenirken, renkli ve çok konuşulacak senaryosunu ise Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar birlikte kaleme aldı. İstanbul, Antalya ve Üsküp’te çekilen filmde başrol oyuncusu Şahan Gökbakar’a, Orkan Varan ve Deniz Ceylan eşlik ediyor. Recep İvedik 5’in fragmanı filmin birbirinden eğlenceli ilk görüntüleriyle birlikte sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

RECEP İVEDİK 5 KONUSU

RECEP İVEDİK 5 KONUSU

Recep İvedik mahalle sakinlerinden İsmet’in ailesine taziye ziyaretinde bulunduğu sırada eşinin düştüğü zor duruma üzülerek dostunun geride bıraktığı son görevini yerine getirmek üzere yola çıkar. Bu yolcuğun kısa süreceğini hayal eden Recep, genç sporculardan oluşan Milli Takımı yurtdışındaki bir spor organizasyonuna götürdüğünü fark ettiğinde artık geri dönüşü olmayan bir macera başlamıştır.

RECEP İVEDİK 5 KONUSU

RECEP İVEDİK 5 KONUSU

Spor organizasyonuna katılacak ekibin talihsiz olayı sonucu işler karışırken, Recep kontrolü eline alır. Kazanmaktan başka bir çaresi olmadığına inanan Recep; olayları kendi yöntemleriyle çözmek isteyince ise ortaya eğlenceli olaylarla bezenmiş eşsiz bir komedi çıkar.

RECEP İVEDİK 5 KONUSU

RECEP İVEDİK 5 KONUSU

Fragmanda Recep İvedik, sporun her alanında boy göstererek iddiasını ortaya koyuyor. Bambaşka bir yönüyle izleyeceğimiz Recep İvedik; yeni filminde gülle, güreş, halter, uzun atlama ve eskrim gibi alanlarda değme sporculara taş çıkartacak performanslar sergiliyor.

Recep İvedik 5”ten ilk görüntüler

Recep İvedik 5”ten ilk görüntüler

Şahan Gökbakar’ın hem başrolünü üstlendiği hem de senaryosunu kardeşi Togan Gökbakar’la birlikte yazdığı “Recep İvedik 5”ten ilk görüntüler ortaya çıktı. Serinin takipçilerinin merakla beklediği filmde Recep İvedik bu kez bambaşka bir yönünü gözler önüne seriyor.

 Spora merak saran Recep İvedik, farklı alanlarda boy göstererek iddiasını ortaya koyuyor, gülle, güreş, halter, uzun atlama ve eskrim gibi alanlarda değme sporculara taş çıkaracak performanslar sergiliyor. Togan Gökbakar’ın yönettiği film, 16 Şubat’ta vizyona girecek.

Recep İvedik 5 2017 fragmanı

EN SEVDİĞİ KAHRAMANLAR

Beyazperdede 16 Şubat’ta seyirciyle buluşmaya hazırlanan Recep İvedik serisinin yeni filmi ‘Recep İvedik 5’in ilham kaynağı belli oldu. Çocukken en çok sevdiği çizgi dizinin Kaptan Mağara Adamı, Ayı Yogi, Akıllı Bıdık, Dalton Kardeşler, Scooby-Doo gibi çizgi kahramanların yer aldığı ‘Laff A Lympics’ olduğunu söyleyen Şahan Gökbakar, çizgi dizideki iyi-kötü mücadelesini perdeye taşıdı.

AK Parti'li Necdet Ünüvar'dan "Recep İvedik 5" filmine tepki

Türkiye-Azerbaycan Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Ünüvar, filmdeki, Türk ve Azerbaycanlı boksörlerin müsabakasındaki diyalog ve sahnelerden rahatsız olduğunu kaydetti

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar'ın oynadığı "Recep İvedik" filminin 5. serisinin fragmanı tartışma yarattı. 17 Şubat'ta vizyona girecek filme Giresun Üniversitesi'nin Azeri kökenli akademisyeni Prof. Dr. Aygün Attar tepki gösterdi. Attar, Azeri boksör sahnesi için, "Şaklabanlık yaparak ucuz numaralarla 'komedi'" derken, Şahan Gökbakar da sosyal medya hesabından cevap verdi. Türkiye-Azerbaycan Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, "Recep İvedik 5" filminde, Türk ve Azerbaycanlı boksörlerin müsabakasındaki abartılı diyalog ve sahnelerin çıkartılması için Şahan Gökbakar ve filmin yapımcısına mektup yazacak.

Daha iki gün önce Azerbaycan-Türkiye diplomatik ilişkilerinin 25. yılının kutlandığını belirten Attar, bu dönemde yayına verilen filmin fragmanındaki bir sahnenin bir Azeri olarak kendilerine üzüntü verdiğini söyledi.

Recep İvedik - 5 adlı komedi filminin fragmanının internete yüklendiğini belirten Attar, "Fragmanda Türkiye-Azerbaycan ilişkileri adına çok talihsiz sahnelere yer verilmektedir. Şöyle ki boks yarışmasında Azerbaycan'ı temsil eden sporcu ile rakibi Türkiye milli takımını temsil eden kişi karşılaşıyor, Azerbaycan bayrağını göğsünde taşıyan kişi 'men seninle ceng elemeye gelmişem' diyerek yakasında ay yıldızlı şanlı bayrağımız olan Türk sporcuya nefret dolu bir bakış atarak saldırıyor ve Türk sporcu da (Recep İvedik) bunun üzerine 'ben de senin ağzını burnunu kırmaya gelmişem' diyerek tam Azerbaycan bayrağının üstüne öyle bir yumruk atıyor ki Azerbaycan Türkü iki metre öteye uçarak yere seriliyor. Kimse kalkıp filmdeki bu sahnenin basit bir komedi olduğunu ve insanları güldürmek için yapıldığını anlatamaz" ifadelerini kullandı.

Recep İvedik 4 2014

Recep İvedik 4, 21 Şubat 2014 tarihinde vizyona giren Recep İvedik 3'ün devam filmidir.Yönetmenliği ve senaristliği Togan Gökbakar üstlenmiştir. Filmnin yapımcılığını Emrah Çoban yapmıştır. Filmin ana karakterini Şahan Gökbakar paylaşmaktadır.

Recep İvedik 3 2010

Recep İvedik 3, 12 Şubat 2010'da vizyona giren Şahan Gökbakar'ın oynadığı Recep İvedik 2'nin devam filmidir. Yönetmenliğini Togan Gökbakar'ın yaptığı filmin yapımcılığını Faruk Aksoy üstlenmiştir.

Recep İvedik 2 2009

Recep İvedik 2, Recep İvedik'in devamı niteliğinde olan 2009 yapımı komedi türündeki Türk filmi. Recep İvedik 2'nin yönetmenliğini Togan Gökbakar yapmıştır.

Recep İvedik 1 2008

Recep İvedik, 21 Şubat 2008'de vizyona giren, Şahan Gökbakar'ın oynadığı sinema filmi. Recep İvedik karakterinin TV'de tutmasının üzerine çekilmiştir.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları